Pārgājienu maršruti

Mordangas ezeru tūre - pārgājiena laikā tiks apstaigāti Mordangas apkaimē esošie ezeri, apstaigājamo ezeru skaits var mainīties no 12-16 ezeriem,  šis maršruts ir apļveida. Mordanga ir neliels ciems Talsu novadā. Pārgājiena garums ir pielāgojams no 15km līdz 25km, 4-7h.

Zlēkstendi meklējot - pārgājiens gar Stendes upes vidusteci, no Iliņu ciema līdz Sipenes dzirnavu ezeram. Pārgājiena laikā bijušā Zlēkstendes ciema mājvietu meklējumi un stāsti par to iemītniekiem. Skaists maršruts gar līkumotiem upes krastiem. Pārgājiena maksimālais  garums 25km, 6-7h,  šo maršrutu var veidot īsāku un galapunktu paredzēt pie Aļļu dižpriedes,

Kāņupe - Interesants pārgājiens gar Kāņupes krastiem, upe savieno divus ezerus - Mordangas ezeru ar Usmas ezeru, aptuvenais pārgājiena garums 15 km, tas aizņems 4-5 stundas. Gar upju krastiem vislabākais laiks iet ir rudenī, ziemā un pavasarī, kad zaļā masa vairs nav traucēklis. Ziemā, kad temperatūra sasniedz mīnus grādus lielāka iespēja izvairīties no ūdens šķēršļiem tos pārejot pa ledu, bet bieži vien pietekošām mazajām upītēm pāri pārkritis kāds bebra grauzts koks.

No Spāres muižas līdz Annahites medību pilij - Šis pārgājiens savieno Spāres ciemu ar Stiklu ciemu, ejot pa visīsāko ceļu.  Gājiena laikā ir iespēja apskatīt un kādu laiku iet pa veco Baltijas ledus ezera kāpu, kādu mirkli iet gar Spāres un Stendes upes krastiem, šķērsot purvu. Tuvojoties Stiklu ciemam ir iespēja apskatīt lielos purvus starp kuriem ciems ir izveidojies. Kopējais pārgājiena garums ir 20 km, tas veicams aptuveni 6 stundu laikā.

Kazu grava - Apļveida pārgājiens, pārgājienam piemērojamas dažādas distances no 10 - 20 km. Pārgājiena galvenais mērķis ir apskatīt Latvijas pērli meža ielokā - Septiņavotu ūdenskritumu, šajā apkārtnē ir vēl interesanti apskates objekti. Pārgājiena sākums ir  Jāņmuižā, ciemats atrodas Priekuļu novadā netālu no Cēsu pilsētas.

Dabas parks Piejūra - pārgājiens sākas pie Gaujas ietekas jūrā, vijas gar jūras krastu, pāri kāpām un ap Garezeru krastiem. Pārgājiens apļveida, no 10 - 15 km, 4-5h

 .